021-86129550 شهرک غرب،رو به روی میلاد نور، مجتمع تجاری اداری ستین،طبقه سوم

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

1400/07/23
بازدید : 7,086
زمان مورد نیاز برای مطالعه :

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان ، پرسش و پاسخ به سبک متفاوت

امروزه امکانات دسترسی به اینترنت و فضای مجازی برای همه ی ما فراهم شده است. اینترنت بستری گسترده و بی انتهاست که تمامی محدودیت های موجود را از میان برداشته است. یکی از خدماتی که اخیرا در فضای مجازی بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته است ، مشاوره حقوقی آنلاین است. آیا شما تجربه ای از مشاوره حقوقی آنلاین رایگان دارید؟ با ما همراه باشید تا خدمات مشاوره حقوقی آنلاین رایگان باشگاه وکلا بیشتر و بهترآشنا شوید.

 

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان به چه خدماتی دسترسی خواهید داشت؟

با شیوع پاندمی کرونا تحولات بسیاری در شاخه های مختلف مشاغل به وجود آمد. یکی از مهم ترین این تحولات روی کار آمدن مشاغل آنلاین بود. تا چندی پیش بسیاری از مشاغل دنیا به صورت حضوری فعالیت داشتند. اما با گسترش اینترنت و افزایش شمار کاربران فضای مجازی گرایش به سمت خدمات آنلاین به مرور بیشتر شد. مشاوره حقوقی آنلاین از آن دسته خدماتیست که اخیرا طرفداران زیادی در فضای مجازی پیدا کرده است. شما از طریق مشاوره حقوقی آنلاین می توانید همانند یک مشاوره حقوقی حضوری سوالات خود را مطرح کرده و راهنمایی های مورد نظر خود را اخذ کنید. مشاوره حقوقی آنلاین رایگان فرصتیست تا بدون اخذ هزینه ی مشاوره،  سوالات حقوقی خود را با ما در میان بگذارید.

اگر سوالات حقوقی شما مختصر و کوتاه است و به دنبال راهی سریع برای پاسخ به آن هستید مشاوره حقوقی آنلاین رایگان باشگاه وکلا بهترین فرصت برای شماست.

 

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان به چه شکل انجام می پذیرد؟

برای مشاوره حقوقی آنلاین رایگان کافیست تا درخواست خود را در سایت باشگاه وکلا مطرح نمایید. با توجه به نوع درخواست شما ، باتجربه ترین وکلای ما آماده ی ارائه ی مشاوره و پاسخگویی خواهند بود. برای مشاوره حقوقی آنلاین نیازی به حضور شما نیست و از هرکجا که به اینترنت دسترسی داشته باشید برای شما امکان پذیر است.

برای مشاوره ی حقوقی آنلاین رایگان می توانید تمامی سوالات حقوقی خود را در سایت مطرح کرده و منتظر پاسخ وکلای ما باشید. در ادامه اگر به خدمات وکالت و یا مشاوره تلفنی نیاز داشتید می توانید از طریق سایت باشگاه وکلا اقدام نمایید تا بررسی های تخصصی تر آغاز گردد.

یک نکته ی مثبت دیگر هم وجود دارد. در مشاوره ی حقوقی آنلاین می توانید با سوالات سایر کاربران آشنا شده و پاسخ های حقوقی را بخوانید. بدین ترتیب با راه حل بسیاری از مسائل حقوقی آشنا خواهید شد.

اما به یک مساله ی مهم توجه کنید. مشاوره حقوقی آنلاین رایگان همانطور که از نام آن پیداست یک خدمت غیرانتفاعی بدون هزینه است. بنابراین کیفیت بالای آن بسیار حائز اهمیت است. شما یک سوال حقوقی مطرح کرده اید که قطعا پاسخ آن برای شما مهم و سرنوشت ساز است. پس یک پاسخ غلط یعنی یک راهنمایی نادرست. یعنی یک گام اشتباه و آغاز یک جدال قانونی. پس برای انجام مشاوره ی حقوقی آنلاین رایگان  بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان چه مزایایی دارد؟

به موازات گسترش روابط و مناسبات انسانی ،مشکلات و اختلافات حقوقی دور از انتظاری به میان آمده است. از طرفی حضور قوانین در تک تک جنبه های زندگی ما قابل لمس است. عقد یک قرارداد ساده تا تقسیم ارث همه و همه زیر سایه ی قانون امکانپذیر است. این رو بسیاری از کارهای ما جنبه ی حقوقی به خود گرفته و این یعنی باید از قوانین و اثرات حقوقی آن آگاه بود. اما سواد حقوقی تخصصی نیست که همه ی ما با آن آشنایی داشته باشیم. آگاهی و اشراف بر قوانین از آن دسته تخصص هاییست که مختص وکلا و حقوقدانان است.

گاهی یک لحظه غفلت و یا یک گام اشتباه می تواند پای شما را به پرونده های قضایی باز کند. یک امضای ساده می تواند تعهدهای سنگینی برای شما ایجاد نماید و یا تمام دارایی شما را به باد دهد. ( مانند سوءاستفاده از امضای فرد در مواردی مانند وکالت بلاعزل). بنابراین عاقلانه تر است که قبل از انجام کارهای حقوقی، انجام مشاوره ی حقوقی را فراموش نکنیم. شاید با توجه به محدودیت های زمانی و مکانی امروزی امکان دسترسی به مشاوره حقوقی حضوری کمی دشوار باشد.

اما مشاوره در چنین شرایطی یکی از بهترین گزینه هاست. گزینه ای سریع و آسان که به بسیاری از پرسش های حقوقی شما پاسخ می دهد.

 

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان

 

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان در زمینه های مختلف حقوقی

حقوق رشته ای گسترده است که گرایش های تخصصی زیادی دارد. از این رو در سال های اخیر وکلای بسیاری بر آن شدند تا در گرایش های تخصصی تر به امر وکالت بپردازند. مانند حوزه های تخصصی وکیل خانواده ، وکیل ملکی، وکیل ثبتی و … . همین یعنی امر مشاوره حقوقی آنلاین هم شکل تخصصی به خود گرفته است. برای مثال اگر در زمینه ی طلاق نیاز به مشاوره ی حقوقی دارد بهترین گزینه برای شما وکیل خانواده است. یا انتخاب وکیل ثبتی برای مشاوره های حقوقی مربوط به سند مالکیت.

باشگاه وکلا با توجه به نیازهای حقوقی روز جامعه ی ما اقدام به رده بندی تخصصی وکلای عضو نموده و با توجه به نوع درخواست حقوقی شما بهترین و متخصص ترین وکلا را به شما معرفی می کند. فراموش نکنید انجام مشاوره حقوقی آنلاین رایگان در باشگاه وکلا هیچ هزینه ای ندارد.

اما به یک نکته ی مهم توجه داشته باشید. در مشاغل حساسی مانند پزشکی و وکالت، کیفیت حرف اول را میزند. کیفیت تابعی از قیمت است و بنابراین باید هزینه ی آن را پرداخت. پس اگر به دنبال گزینه ی مشاوره هستید نباید انتظار بالایی از آن داشته باشید. به عبارتی با چنین مشاوره هایی نمی توان انتظار یک مشاوره ی حقوقی باکیفیت و درجه یک داشته باشید.

بنابراین اگر در شرایط خاص به مشاور حقوقی نیاز دارید ، برای حل مشکل خود بهتر است هزینه کرده و به سراغ یک مشاوره ی حقوقی درجه یک بروید.

 

چه مواقعی می توانیم از مشاوره حقوقی آنلاین رایگان استفاده کنیم ؟

ترافیک بالای شهرهای بزرگی مانند تهران، محدودیت های زمانی و مکانی، هزینه های رفت و آمد، شرایط قرنطینه و بسیاری عوامل دیگر باعث شده اند تا دسترسی حضوری به وکلا کمی دشوار باشد. از طرفی وکلا ساعت کاری محدود و مشخصی دارند و همیشه در دسترس ما نیستند. گرفتن وقت ملاقات حضوری زمان بر است و گاه ممکن است نیاز به یک مشاوره ی حقوقی فوری داشته باشیم و زمان ما محدود باشد. در چنین مواقعی مشاوره حقوقی آنلاین بهترین راه حل ممکن است.

با مشاوره حقوقی آنلاین دیگر نیازی به مشاوره ی حضوری نیست و این یعنی صرفه جویی در زمان و هزینه.

تصور کنید معامله ای پیش رو دارید و یک سوال حقوقی ذهن شما را درگیر کرده است. یا می خواهید در رابطه با مطالبه ی مهریه ی خود مشورت کنید . اما امکان دسترسی حضوری به وکیل را ندارید و زمان شما محدود است. یا در منطقه ای زندگی می کنید که به وکیل باتجربه دسترسی ندارید . در چنین شرایطی فقط کافیست به سایت باشگاه وکلا مراجعه کرده و درخواست خود را مطرح کنید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن به آن رسیدگی کرده و پس از بررسی سوال توسط وکلا ، پاسخ آن را آماده می کنند.

همانطور که پیشتر هم اشاره کردیم گزینه ی مشاوره حقوقی آنلاین رایگان برای بیان مسایل حقوقی پیچیده مناسب نیست. اما اگر یک سوال حقوقی مختصر و کوتاه دارید این یکی از بهترین گزینه هاست.

 

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان باشگاه وکلا

باشگاه وکلا مرجع معرفی تخصصی ترین و باتجربه ترین وکلاست. دانستن حق شماست و ما بر آنیم تا آن را به بهترین شکل ممکن به شما ارائه کنیم.

سوالات حقوقی گسترده و بی شمارند. گاه جواب با یک جمله ی ساده قابل بیان است و گاه ساعت ها نیاز به بحث و بررسی دارد. اما اگر سوال حقوقی شما مختصر و کوتاه است این سریع ترین و آسان ترین گزینه ی شماست.

به طور کلی مزایای مشاوره باشگاه وکلا را می توان به شکل زیر خلاصه کرد:

 • آگاهی افراد از روند دعاوی حقوقی و کیفری برای ایجاد پیش زمینه جهت مشاوره های تخصصی تر
 • امکان استفاده از نظرات متخصصین همچون وکلا و حقوقدانان در موضوعات خاص
 • دسترسی به نظرات مشورتی حقوقی در سریع ترین زمان ممکن
 • صرف کمترین زمان ممکن و کاهش هزینه ها بدون نیاز به مراجعه ی حضوری
 • امکان مطرح کردن بسیاری از سوالات مختصر و کوتاه حقوقی
 • سهولت دسترسی آسان و سریع به مشاور حقوقی

به نظر شما مشاوره حقوقی آنلاین رایگان باشگاه وکلا چه امتیازات دیگری دارد؟

 

در چه شرایطی مشاوره برای شما مناسب نیست؟

علی رغم تمام نکات مثبتی که برای مشاوره ذکر کردیم، گاهی این گزینه برای شما مناسب نیست.

 • مشکل حقوقی شما پیچیده و تخصصی است.
 • اگر اوراق قضایی و مدارک شما نیاز به بررسی و مطالعه دارد.
 • سوال شما طولانیست و نیاز به بازگویی جزییات ماوقع دارید.
 • مسائلی که با آبرو و امنیت شما در ارتباط است و به صورت محرمانه باید مطرح گردد.
 • اگر برای مشاوره ی خود به زمان بیشتری احتیاج دارید.
 • اگر پرونده ی شما در شرایط بحرانیست و نیاز فوری به مشاوره ی حقوقی دارید.

در چنین شرایطی بهتر است برای مشاوره ی حقوقی خود از طریق حضوری اقدام نمایید. زیرا با مشاوره حقوقی آنلاین رایگان به نتیجه ی مورد نظر خود نخواهید رسید. برخی مسایل حقوقی نیاز به وقت و بررسی های دقیق تری دارند و با مشاوره ی حقوقی آنلاین نمی توان به نتیجه رسید. برای مثال زمانی که یک پرونده ی پیچیده ی ثبتی دارید با اوراق قضایی فراوان. در چنین مواردی بهترین راه ملاقات حضوری با وکیل است و سوال شما قابلیت مطرح شدن به صورت آنلاین را ندارد.

تصور کنید یک پرونده ی پیچیده ی قتل یا یک مشکل تخصصی ثبتی پیش روی شماست. در چنین شرایطی در ذهن شما سوالات زیادی نقش می بندد که به دنبال پاسخ آن هستید. بررسی چنین مواردی مستلزم صرف وقت و هزینه است و نمی توان از طریق مشاوره حقوقی آنلاین رایگان به دنبال پاسخ آن بود.

 

از هر شخصی مشاوره نگیرید.

حجم بالای پرونده های قضایی در سال های اخیر باعث گردید تا بازار خدمات حقوقی داغ تر شود. خدمات مشاوره حقوقی و قبول وکالت دعاوی مختلف از جمله مواردیست که در فضای رقابتی بالایی قرار گرفته اند. از طرفی افزایش شمار فارغ التحصیلان حقوق و موانع سختی که پیش روی آزمون وکالت است باعث گردیده تا در کنار افراد متخصص و باتجربه ، شاهد حضور افراد فاقد صلاحیت هم باشیم.

در نظر داشته باشید صرف داشتن مدرک حقوق برای متخصص شدن و اظهار نظر کردن در این رشته کافی نیست. تفاوت یک وکیل با یک فرد حقوقی همین جا مشخص می شود.

افراد حقوقی شاید اطلاعات حقوقی نسبی داشته باشند اما از نظر تجربه ی کاری حرفی برای گفتن ندارند. اما وکلا در زمینه های مختلف حقوقی صاحب تجربه و دانش حقوقی کافی و لازم هستند. قطعا یک وکیل به روند دادرسی های قضایی مسلط تر است و موقعیت ها را بهتر می شناسد. او می داند که کی و کجا باید چه اقدامی انجام دهد.

درست است که انجام مشاوره حقوقی با افراد خبره و باتجربه هزینه ی بالاتری دارد. اما هر فردی که دارای مدرک حقوقیست صلاحیت ارائه ی مشاوره ی حقوقی را ندارد حتی اگر بدون هزینه این کار را برای شما انجام دهد.

پس به هر مشاوره ی حقوقی آنلاینی اعتماد نکنید. به یاد داشته باشید آگاهی از نکات حقوقی در روند کارهای شما سرنوشت ساز هستند و حائز اهمیت. پس بهترین و معتبرترین گزینه ها را برای این امر انتخاب کنید.

نتیجه گیری

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان می تواند به اندازه مشاوره حضوری کارآمد بوده و بازدهی مثبت به همراه داشته باشد . امروزه دسترسی آسان به اینترنت موجب شده تا دسترسی به خدمات آنلاین و غیرحضوری به مراتب آسان تر گردد. فراموش نکنید قوانین حقوقی جزیی از زندگی ما هستند و آگاهی از آنها یک ضرورت است.

سامانه ی مشاوره باشگاه وکلا به منظور ارتباطی سریع و بهتر با شما راه اندازی شده است. ما تیمی از بهترین و باتجربه ترین وکلا را گرد آورده ایم تا اگر به هر دلیلی امکان ملاقات حضوری با ما برای شما فراهم نیست ، به راهکارها و راهنمایی های لازم در سریع ترین زمان ممکن دسترسی داشته باشید. با ما در ارتباط باشید.

 

سوالات متداول

کیفیت مشاوره حقوقی آنلاین رایگان در چه سطحی است؟

مشاوره حقوقی آنلاین رایگان گزینه ای ساده و آسان برای پاسخگویی به سوالات مختصر و کوتاه حقوقی شماست. امکان این نوع مشاوره از طریق بستر اینترنت امکانپذیر است بنابراین نمی تواند به اندازه ی مشاوره ی حضوری با کیفیت باشد اما در نوع خود کارساز است

امکان استفاده از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین رایگان به چه شکل است؟

استفاده از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین رایگان از طریق بستر اینترنت و فضای مجازی امکانپذیر است. کافیست به سایت باشگاه وکلا مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنید. وکلای ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات حقوقی شما خواهند بود و می توانید در همان سایت باشگاه وکلا پاسخ ها را مشاهده کنید

چگونه یک مشاوره حقوقی آنلاین رایگان خوب و با تجربه پیدا کنم؟

از آنجایی که مشاوره حقوقی آنلاین رایگان خدمتی رایگان و بدون هزینه است بسیار مهم است که با کیفیت بالایی ارائه گردد. با سایت باشگاه وکلا می توانید تجربه ی خوبی از مشاوره حقوقی آنلاین رایگان را برای خود و دوستانتان رقم بزنید.

استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین رایگان برای مطرح کردن چه مسایلی مناسب است؟

همانطور که از نام آن پیداست. مشاوره حقوقی آنلاین رایگان برای مطرح کردن سوالات و مسایل حقوقی ساده و مختصر مناسب تر است. بنابراین نمی توان دعاوی و پرونده های حقوقی مهم را توسط آن بیان کرد

استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین رایگان برای دعاوی جزایی یا ثبتی مناسب است؟

اگر موضوع سوال شما کوتاه و مختصر باشد بله می توانید از طریق مشاوره حقوقی آنلاین رایگان باشگاه وکلا مطرح کنید اما چنین پرونده هایی معمولا پیچیده و سنگین هستند و گاها اوراق قضایی و اسناد زیادی به همراه دارند. بنابراین ممکن است از طریق مشاوره حقوقی آنلاین رایگان نتوانید به پاسخ مورد نظر خود برسید. در چنین مواردی بهتر است از طریق مشاوره حضوری اقدام نمایید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

ثبت دیدگاه شما
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars ( 5,00 )
Loading...

نظرات کاربران