021-86129550 شهرک غرب،رو به روی میلاد نور، مجتمع تجاری اداری ستین،طبقه سوم

وکیل آنلاین

1400/06/28
بازدید : 753
زمان مورد نیاز برای مطالعه : 25 دقیقه

وکیل آنلاین، سبکی متفاوت از وکالت برای شما

با گسترش اینترنت و افزایش شمار کاربران مجازی ، شاهد حضور پررنگ خدمات آنلاین در بسیاری از زمینه های تخصصی هستیم. البته شیوع پاندمی کرونا هم بی تاثیر نبود و به رونق کسب و کارهای اینترنتی کمک بسیاری کرد. یکی از متفاوت ترین خدمات آنلاین در سال های اخیر بحث وکیل آنلاین است. خدمتی نوین با دستاوردهایی قابل توجه. به نظر شما وکیل آنلاین چه تحولاتی در عرصه ی وکالت به وجود آورده است؟ در شرایط فعلی نقش وکیل آنلاین در تسریع حل و فصل اختلافات حقوقی چقدر موثر است ؟

 

وکیل کیست ؟ وکالت به چه معناست؟

بر اساس ماده ی 656 قانون مدنی، وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین ، طرف دیگر را برای انجام امری نایب خود قرار می دهد. وکالت در لغت به معنای واگذار کردن و تفویض می باشد. بر اساس این تعریف قانونی وکیل اینگونه تعریف می شود: کسی که از طرف شخص دیگر ( اعم از شخص حقیقی یا حقوقی ) به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مامور می شود.

 

همانطور که می دانید نقش وکلا در حل و فصل اختلافات حقوقی فوق العاده حائز اهمیت است. یک وکیل خوب می تواند پرونده ی شما را به بهترین شکل ممکن پیش ببرد و در سخت ترین و پیچیده ترین شرایط دادرسی در کنار شما حضور داشته باشد. دفاع از موکل و روشن شدن حقیقت نزد دادگاه با در نظر گرفتن انصاف و عدالت تمام آن چیزیست که یک دادرسی منصفانه را تعریف می کند.

 

 

اما معیارهای شما برای انتخاب یک وکیل خوب چیست؟ به چه نکاتی در حین انتخاب وکیل دقت می کنید؟

از همه مهم تر اینکه آیا همیشه امکان دسترسی حضوری به وکیل خود را دارید؟ به خصوص در موقعیت های خاص و بحرانی؟

همانطور که می دانید در شرایط فعلی بسیاری از مشاغل حضوری دستخوش تغییر و دگرگونی شدند. مشاغلی که تا پیش از این فقط به صورت حضوری فعالیت داشتند ،حالا به شکل آنلاین و مجازی فعالیت می کنند. یکی از تازه ترین مشاغل آنلاین سال های اخیر ، وکیل آنلاین است.

 

وکیل آنلاین کیست؟

وکلا مانند تمامی مشاغل دنیا ساعت و تایم کاری مخصوص به خود را دارند. همین امر موجب شده بود تا دسترسی حضوری و دایمی به آنها کمی دشوار باشد. با ظهور و گسترش ویروس کرونا،  محدودیت های کاری شغل وکالت به مراتب بیشتر هم شد. از این رو امکان دسترسی حضوری به وکلا کمی سخت تر گردید. اما با راه حلی به نام وکیل آنلاین بسیاری از مشکلات موجود برطرف شد.

 

 وکیل آنلاین یعنی امکان دسترسی به وکیل و مشاوره ی با او از طریق فضای مجازی و اینترنت.

اینترنت بستری بود که تمامی محدودیت ها را از میان برداشت و به وکالت مفهوم تازه تری بخشید. وکیل آنلاین بستری فراهم ساخت تا امکان دسترسی به وکیل به مراتب آسان تر شده و افراد در مدت زمان کوتاه تری به وکیل دسترسی داشته باشند.

اگر در گذشته به دنبال وکیل بوده باشید حتما می دانید که پیدا کردن یک وکیل خوب و با تجربه کار آسانی نیست. آگاهی از تخصص و سطح دانش او ، اطلاع از میزان رضایتمندی موکلین ، گرفتن وقت ملاقات و گاها دوری مسافت باعث می شد تا بسیاری از افراد برای پیدا کردن یک وکیل خوب و با تجربه روزها و هفته ها در تلاش باشند. گاه شرایطی ایجاد می شود که نیاز به یک مشاوره ی حقوقی فوری داریم ولی وکیل حضوری در دسترس ما نیست.

اما وکیل آنلاین توانست بسیاری از مشکلات ذکر شده را از میان بردارد. به نظر شما چگونه؟

 

 

وکیل آنلاین چه نکته ی برجسته ای دارد؟

اینترنت بستریست گسترده با امکانات کاربردی فراوان که به شما این امکان را می دهد در کوتاه ترین زمان ممکن به هر چیزی دسترسی داشته باشید. از طرفی امکان گسترش ارتباطات توسط اینترنت باعث گردید تا افراد در کوتاه ترین زمان ممکن و در هر لحظه از شبانه روز با یکدیگر در ارتباط باشند. پس اگر امکان دسترسی و ملاقات حضوری با وکیل خود را ندارید، وکیل آنلاین بهترین گزینه ی پیش روی شماست.

سامانه ی وکیل آنلاین امکان مشاوره به صورت آنلاین و مجازی را برای شما فراهم کرده و در سال های اخیر جایگاه بسیار خوبی در جامعه ی ما پیدا کرده است. با وکیل آنلاین امکان دسترسی به یک وکیل خوب و باتجربه برای همه ی هموطنان ما فراهم شده است.

دوری مسافت ، هزینه های بالا، عدم دسترسی به وکیل به خصوص در مناطق محروم و دور افتاده ی ایران  و بسیاری مسایل دیگر باعث شده بود تا امکان دسترسی به وکیل برای بسیاری از هموطنان ما سخت باشد. از طرفی حق داشتن وکیل یکی از حقوق اولیه ی هر ایرانی به شمار می رود. موضوعی مهم که در اصل 35  قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به آن اشاره شده است. پس باید سازوکاری تعبیه می شد تا همه ی هموطنان ما حق دسترسی به وکیل خوب را دارا می شدند.

 با گزینه ی وکیل آنلاین باشگاه وکلا بسیاری از محدودیت های زمانی و مکانی موجود حذف شد. و این امکان به وجود آمد تا دسترسی به بهترین و با تجربه ترین وکلا برای همه امکانپذیر باشد.

 

چرا وکیل آنلاین یک انتخاب هوشمندانه است؟

بستر مجازی امکانات متنوع و بی نظیر زیادی به همراه دارد. با سامانه ی وکیل آنلاین باشگاه وکلا شما می توانید پروفایل وکیل انتخابی خود را مشاهده کرده و از سوابق کاری او آگاه شوید. نظرات موکلین و افرادی که قبلا به وی مراجعه کرده اند را بخوانید و از میزان موفقیت پرونده های او مطلع گردید. با انتخاب وکیل آنلاین دوری مسافت و محدودیت های زمانی بی معنی است. شما می توانید در دورترین نقطه ی ایران به وکیل مورد نظر خود دسترسی داشته و مشکلات خود را با او در میان بگذارید.

همچنین با انتخاب وکیل آنلاین ، هزینه های شما به طرز چشم گیری کاهش پیدا کرده و قطعا تجربه ی متفاوتی برای شما رقم خواهد خورد. این فقط بخشی از نکات مثبت انتخاب وکیل آنلاین باشگاه وکلا بود.

مطالعات و بررسی های اخیر نشان داده که میزان رضایتمندی از وکیل آنلاین کمتر از خدمات وکیل حضوری نیست . یک وکیل آنلاین خوب می تواند به اندازه ی وکیل حضوری کارآمد بوده و بازدهی مثبت به همراه داشته باشد.

فقط کافیست وکیل مورد نظر خود را پیدا کرده و زمان مشاوره ی خود را تعیین کنید. پس از پرداخت مبلغ مورد نظر می توانید در ساعتی که مشخص شده با وکیل خود صحبت کنید. حتی این ارتباط می تواند به شکل تصویری هم باشد.

 

یک وکیل آنلاین خوب و باتجربه به اندازه ی وکیل حضوری موثر است.

در روزهای آغازینی که طرح وکیل آنلاین مطرح شد مخالفین و موافقین به نقد و بررسی آن پرداختند. باید بدانید ضعف های این طرح در روزهای ابتدایی شروع آن کم نبود. از طرفی هنوز برای عموم مردم ما این قضیه جا نیفتاده بود که مقوله ی وکیل آنلاین را بپذیرند. اما با گذر زمان جنبه ها و نکات مثبت آن پررنگ تر شد.

ترافیک بسیار بالا در شهرهای بزرگ به ویژه در تهران، هزینه های بالای رفت و آمد ، دوری مسافت ، محدودیت های زمانی و عدم حضور وکیل باتجربه و خوب در بسیاری از مناطق ایران باعث گردید تا اهمیت و جایگاه وکیل آنلاین بهتر و بیشتر مشخص شود.

از طرفی با شیوع ویروس کرونا شرایط اقتصادی و اجتماعی جامعه به کل دگرگون شد. اختلافات غیرقابل پیش بینی زیادی به وجود آمد و شمار پرونده های قضایی افزایش یافت. به همین دلیل جامعه ی ما بیشتر از پیش به سمت مشاوره حقوقی و وکلا روی آوردند.

 

امروزه رد پای قانون را در بسیاری از جنبه های زندگی روزمره ی خود می توانیم مشاهده کنیم. از رانندگی تا در خیابان تا اخذ شناسنامه برای فرزندتان همه و همه زیر سایه ی قوانین امکانپذیر است.

نقض قانون یعنی آغاز مسئولیت شما در مقابل دستگاه قضایی کشور. پس با چنین وصفی نمی توان منکر نقش وکیل در این میان شد. و چه بهتر که قبل از آنجام هر کاری با یک وکیل آنلاین خوب و باتجربه در ارتباط باشید.

 

نقش وکیل آنلاین در روند تشکیل پرونده های قضایی

بسیاری از افراد تصور می کنند که حضور وکیل در آغاز اختلافات حقوقی و تشکیل پرونده چاره ساز است. در حالی که شما قبل از انجام بسیاری از امور زندگی خود می توانید با یک وکیل خوب و باتجربه مشورت کنید. تصور کنید قراردادی پیش رو خواهید داشت و یا قرار است ازدواج کنید. آیا از آثار حقوقی چنین قراردادها و معاملاتی آگاه هستید؟ برای مثال می دانید با امضای بند طلاق و حضانت فرزند در قباله ی نکاح چه اتفاقی رخ می دهد؟ اثرات قانونی آن چیست و چه شرایطی برای آینده ی شما به وجود می آید؟ قطعا خیر. چون چنین موضوعاتی در حوزه های تخصصی حقوقی هستند و هر فردی از آن مطلع نیست. در نتیجه همین عدم آگاهی یعنی بروز یک مشکل جدی در آینده ی زندگی فرد. مشکلی که شاید به راحتی میشد با یک مشاوره ی ساده از وقوع آن جلوگیری کرد.

 

در چنین مواردی وکیل آنلاین نقش خود را به عنوان یک راه ارتباطی آسان و سریع نشان می دهد. مطالعه ی بسیاری از پرونده های قضایی به خصوص پرونده های حقوقی نشان داده که بسیاری از اختلافات حقوقی حادث شده نتیجه ی غفلت و ناآگاهی طرفین پرونده است. یک امضای نابجا ، عدم وجود یک بند در قرارداد ، نحوه ی تنظیم غلط قرارداد ، عدم اطلاع از خیارات قانونی و بسیاری از موارد دیگر هرکدام عاملی هستند که می تواند طرفین را روبروی یکدیگر قرار دهد. اما مشاوره با یک وکیل آنلاین خوب و باتجربه همه چیز را تغییر خواهد داد.

 

نقش وکیل آنلاین در جلوگیری از افزایش پرونده های قضایی

از روند دادرسی و رسیدگی به پرونده های قضایی در دادگاه های ایران آگاه هستید. روندی که سخت و زمان بر است و قطعا ناخوشایند. شمار پرونده های قضایی تشکیل شده هم کم نیست و از طرفی امکانات و منابع انسانی محدودی داریم. همین امر روند دادرسی را به مراتب کند تر و پیچیده تر کرده است.

در حالی که با یک مشاوره ی حقوقی ساده می شد از تشکیل بسیاری از پرونده های قضایی جلوگیری کرد. در چنین شرایطی است که نقش وکیل آنلاین بهتر مشخص می شود. کافیست قبل از انجام هر کاری یک مشاوره ی تخصصی با وکیل منتخب خود داشته باشید. در هر نقطه ی ایران که باشید هیچ فرقی نمی کند فقط کافیست به اینترنت دسترسی داشته باشید و به سایت باشگاه وکلا مراجعه نمایید.

 

علی رغم میزان بالای پرونده های قضایی و اختلافات حقوقی موجود در کشورمان سواد حقوقی بسیاری از افراد کم است. عده ای هم تصور می کنند که بدون وکیل می توانند برگ برنده ی دادگاه را در دست داشته باشند.

همین یعنی یک بروز یک مشکل جدیدتر.

تصور کنید قراردادی پیش روی شماست. همانطور که می دانید با امضای قرارداد تعهدات و مسئولیت های قانونی شما آغاز خواهد شد. تعهداتی که گاه به ضرر شما تمام می شوند و این در حالیست که می توان با یک مشاوره حقوقی جلوی آن را گرفت.

 

خدمات وکیل آنلاین باشگاه وکلا

باشگاه وکلا مرجع معرفی حرفه ای و تخصصی بهترین و باتجربه ترین وکلاست. ما با در نظر داشتن سطح دانش  ،مهارت ، تجربه ، میزان موفقیت پرونده های حقوقی  و ده ها عامل دیگر بر آن شدیم تا بهترین وکلای تخصصی را در زمینه های مختلف برای شما معرفی کنیم.

از طرفی کیفیت خدمات آنلاین ما کمتر از خدمات حضوری نیست. سامانه ی وکیل آنلاین باشگاه وکلا این روزها مورد استقبال بسیاری از کاربران ما قرار گرفته و درصد رضایتمندی بالایی را به خود اختصاص داده است. هدف ما ارائه ی خدمات حقوقی با کیفیت و کارآمد برای شماست تا متفاوت ترین ها را برای شما رقم بزنیم.

 

نتیجه گیری

باشگاه وکلا به منظور دسترسی سریع تر به خدمات حقوقی امکان وکیل آنلاین را برای شما فراهم ساخته است. اگر به هر دلیلی امکان دسترسی حضوری به وکیل برای شما امکانپذیر نیست کافیست از طریق اینترنت ما را پیدا کنید. ما امکان دسترسی به با تجربه ترین و بهترین وکلا را در تمامی زمینه های حقوقی به صورت تخصصی برای شما فراهم کرده ایم. هر کجای ایران که باشید با یک کلیک کنار شما هستیم و بهترین گزینه را به شما معرفی می کنیم.

شما با خدمات وکیل آنلاین باشگاه وکلا می توانید راهکارها و راهنمایی های حقوقی را در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه دریافت کرده و به نظرات مشورتی تخصصی وکلا و کارشناسان حقوقی مجموعه ی ما دسترسی پیدا کنید. با ما همراه باشید.

 

سوالات متداول

آیا از نظر کیفیت تفاوتی میان وکیل حضوری و وکیل آنلاین وجود دارد؟

در صورتی که یک وکیل آنلاین خوب و باتجربه پیدا کنید خیر . انتخاب یک وکیل آنلاین خوب و باتجربه می تواند به اندازه ی وکیل حضوری برای شما کارساز و راهگشا باشد.

امکان دسترسی به وکیل آنلاین چگونه است؟

ارتباط با وکیل آنلاین از طریق بستر اینترنت و فضای مجازی امکانپذیر است. این ارتباط کاملا مجازی می باشد.

وکیل آنلاین برای کدام دعاوی مناسب تر است؟

باید در نظر داشته باشید که شما از طریق فضای مجازی با وکیل خود روبرو می شوید و امکان ملاقات حضوری برای شما وجود ندارد بنابراین امکان ارتباط چشمی و حضوری و گفتگوی طولانی و حتی ارائه ی اسناد و مدارک امکان پذیر نیست. پس برای دعاوی سخت و پیچیده به سراغ گزینه ی وکیل آنلاین نروید.

چگونه یک وکیل آنلاین خوب و باتجربه پیدا کنم؟

برای پیدا کردن یک وکیل آنلاین خوب و باتجربه کافیست به سایت باشگاه وکلا مراجعه کنید و درخواست خود را مطرح نمایید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن بهترین و باتجربه ترین گزینه ها را به شما معرفی خواهند کرد.

آیا با گزینه ی وکیل آنلاین می توانم در هزینه های خود صرفه جویی کنم؟

بله قطعا . وکیل آنلاین گزینه ای است که می تواند بسیاری از هزینه های شما را کاهش دهد. برای مثال هزینه ی های رفت و آمد و سایر هزینه های جانبی. وکیل آنلاین در صرفه جویی زمان و هزینه های شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

ثبت دیدگاه شما
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars ( بدون امتیاز )
Loading...

نظرات کاربران